O nas

StaryTelefon jest miejscem, gdzie z powodzeniem można połączyć wymierne korzyści finansowe z Twoją troską o środowisko. Sprzedaj

Starytelefon.pl jest częścią Greenfone Sp. z o.o., polskiej firmy - lidera w dziedzinie recyklingu i ponownego wykorzystania telefonów komórkowych w naszym kraju. Od wielu lat staramy się jak najskuteczniej ograniczać liczbę wyrzucanych telefonów, a nasze osiągnięcia i wiara w sens ponownego wykorzystania oraz recykling przyniosły nam reputację innowatorów i ekspertów w tej dziedzinie.

Starytelefon.pl pomaga swoim Klientom aktywnie włączyć się w działania ograniczające zanieczyszczenie środowiska naturalnego, generować zyski, jak również dzielić się nimi z najbardziej potrzebującymi - organizacjami charytatywnymi. Wszelkie podejmowane przez nas działania są zgodne z wymogami Unii Europejskiej chroniącymi środowisko (dyrektywa WEEE). Przesyłając do nas telefon nie tylko zarabiasz pieniądze, ale dbasz o przyszłość naszej planety pamiętając, że jest ona wspólnym dobrem naszym i naszych dzieci.

Współpracując z nami przekonasz się, że dla nas najważniejsze są trzy rzeczy: zaoferowanie możliwie najlepszej ceny za Twój telefon, wysoka jakość usług oraz dbałość o środowisko . Proponujemy najkorzystniejsze warunki transakcji. Naszym celem jest realizacja wszystkich naszych obietnic, tak abyś mógł polecić nas swoim znajomym jako firmę, która sprostała Twoim oczekiwaniom.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub uwagi, namawiamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.