Charytatywnie

Teraz możesz wesprzeć działalność organizacji prowadzących działalność pożytku publicznego przekazując część lub całość kwoty uzyskanej ze sprzedaży swojego używanego telefonu.

Fundacja Spina

Fundacja Spina z pełnym zaangażowaniem i troską obejmuje opieką dzieci z rozszczepem kręgosłupa i innymi wadami rozwojowymi.

Każdy podopieczny ma ogromną szansę na pełną integrację w społeczeństwie, na czerpanie radości z codziennego życia i osiąganie niecodziennych sukcesów.Ich start w życiu jest nieporównywalnie trudniejszy niż zdrowych rówieśników. Życie dzieci z rozszczepem kręgosłupa nie zawsze jest łatwe, lecz nigdy nie jest pozbawione sensu, ani radości.

Współpraca specjalistów wielu dziedzin oraz pełne zaangażowanie rodziców jest wielką szansą na zdrowe funkcjonowanie tych dzieci. W wielu przypadkach wysiłki te są uwieńczone zaskakującymi i wspaniałymi rezultatami. Fundacja Spina ma polsko-norweskie korzenie, dlatego chcielibyśmy możliwie jak najlepiej wykorzystać doświadczenia i osiągnięcia obu państw w tej dziedzinie.

http://www.spina.com.pl