Charytatywnie

Teraz możesz wesprzeć działalność organizacji prowadzących działalność pożytku publicznego przekazując część lub całość kwoty uzyskanej ze sprzedaży swojego używanego telefonu.

Fundacja Dorastaj z Nami

Fundacja Dorastaj z Nami powstała w efekcie współdziałania przedstawicieli środowiska biznesu i ich troski o los dzieci, których rodzice zginęli w trakcie pełnienia służby publicznej dla naszego kraju. Początkowo Fundacja działała pod nazwą "10 kwietnia", ponieważ bezpośrednim impulsem do jej powołania była katastrofa lotnicza pod Smoleńskiem w dniu 10 kwietnia 2010 roku. Fundacja została zarejestrowana 21 lipca 2010 roku.

Największe działające w Polsce firmy powołując Fundację chciały docenić wagę pracy osób w służbie publicznej na rzecz naszego kraju. Ideą, która przyświecała Fundatorom była pomoc dla dzieci osób poszkodowanych w trakcie pełnienia służby publicznej.

Fundacja obecnie działa pod nową nazwą - Fundacja Dorastaj z Nami. Jesteśmy wierni historii powstania Fundacji i idei, która była impulsem do jej założenia, wierzymy natomiast, że nowa nazwa pełniej oddaje misję i istotę działań pomocowych Fundacji, czyli wsparcie podopiecznych w całym okresie edukacji i dorastania.

http://www.dorastajznami.org